Služby

Montáže LPG

Přestavba na LPG

Náš tým kvalifikovaných odborníků působí na trhu již 11 let. Firma LPG Vaněk provádí profesionální přestavby na LPG, zaměřuje se na nejnovější technologie a snaží se vyhovět všem požadavkům zákazníka.

Montáž LPG je vždy záležitostí individuální. Velký důraz je kladen na to, aby přestavba byla co nejméně viditelná. Tankovací koncovka a ukazatel se umístí až po konzultaci se zákazníkem. Možnost výběru platí i pro umístění nádrže a to výběrem ze dvou variant. Toroidní LPG nádrž umístěná místo rezervního kola nebo válcová LPG nádrž, umístěná do zavazadlového prostoru.

Po montáži je potřeba nastavit řídící jednotku LPG. Nesprávné nastavení jednotky totiž může vašemu automobilu způsobit vážné poškození motoru. Kalibrace se provádí za jízdy ve všech jízdních režimech. Správné naladění je velmi důležité a je jím ovlivněn chod motoru, spotřeba paliva a životnost motoru. Poslední generace systému MAGIC 2 G4 umožňuje širokou škálu nastavení a tím zajišťuje přesné naladění. Po ujetí 1000 km od montáže provedeme bezplatnou kontrolu systému a v případě nutnosti seřídíme.

Po uplynutí 10 let je nutné nádrž vyměnit. 10 let je totiž maximální délka životnosti každého LPG systému (nádrže).

S LPG Vaněk si můžete být jisti, že je vaše LPG přestavba v těch správných rukou.