Informace o LPG

Systém magic 2 G4

Systém magic 2 G4

Poslední generace elektroniky sekvenčního vstřikování Magic 2 G4 nabízí rychlý procesor a širokou škálu funkcí k zajištění přesné dávky paliva ve všech jízdních režimech. To je zapotřebí zejména u moderních vozů vyhovující normě EURO 6. Systém je plně automatický a nevyžaduje manuální ovládání. Možnost volby plyn/benzín je však zachována pomocí přepínače umístěného v kabině. Přepínač obsahuje ukazatel stavu paliva, který je v ceně součástí montáže LPG.

Vstřikovač Magic FX je velmi rychlý a přesný. Jeho malé rozměry dávají možnost vstřikovač dobře ukrýt a přestavba LPG je v motorovém prostoru takřka neviditelná.

Reduktor Magic Compact a Power slouží ke zplyňování a redukci tlaku LPG. Slabší varianta Compact je vhodná pro vozy s výkonem do 350koní a silnější Power do 500koní. Reduktor je kompaktní a je tak vhodný i pro montáž ve stísněných prostorech víceválcových vozů.

Plyn je zapotřebí dobře filtrovat od nečistot. Systém LPG obsahuje dva typy filtrů. Filtr kapalné fáze, který je umístěn mezi nádrží a reduktorem. Filtr plynné fáze umístěný mezi reduktorem a vstřikovači. Podle výkonu motoru se určí správná velikost filtru zaručující dostatečný průtok. Průtok plynu je také ovlivněn vedením od plynové nádrže. K vedení LPG používáme termoplastickou trubku, nabízená ve dvou průměrech podle výkonu vozu.

V případě jakýchkoliv dotazů, ať už ohledně ceny LPG přestavby nebo ohledně technických záležitostí, nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Náš zkušený tým v LPG Vaněk Praha je tu pro vás.